BAZALT TAŞI

 

BAZALT

BAZALT, Bazalt Taşı koyu füme ve siyah renklidirler. Bazalt Taşları sert zemin yer döşeme projelerininm yanı sıra iç mekanda dekorasyon taşı yüksek cepheli binalarda ise cephe kaplama taşı olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Bazat Taşı bina su basman katlarında da oldukça sıklıkla kullanılmaktadır. Bazalt taşlarının en çok kullanılan modelleri kısa bazalt plak taşı, bazalt küp taşı, bazalt bordür taşı, bazalt merdiven basamağı ve bazalt oluk taşı ilk sıralarda gelmektedir. Devamında ise Bazat Adım Taşı ve bazalt harpuşta taşı gelmektedir. Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte bazalt taşları tv ünitesi gibi vb alanlarda ve kaplama işlerinde patlatma modeli ilede sıklıkla tüketilmektedir.

BAZALT TAŞI

Bazalt Taşı, Şirketimiz geçmiş yıllardan günümüz dünyasına kadar sayısız granit taşı projesine imza atarak her geçen gün referans zincirine yeni bir halka daha takmayı başarmıştır. Bazalt Taşı projelerinizin başlıca granit taş çeşitlerimiz Bazalt küp taşı, Bazalt bordür taşı, Bazalt oluk taşı, Bazat Plak Taşı ve Bazalt merdiven basamağının yanı yaşam alanlarımız iç bölümlerinde de mutfak tezgahı hizmetide vermekteyiz.

BAZALT KÜP TAŞI

Bazalt Küp Taşı bazalt taş modelleri arasında en çok kullanılan yapı taşı. Bazat Küp Taşı daha çok dış mekan projelerinde yol, kaldırım, otopark ve bahçe içi yollarda bol miktarda kullanılmaktadır. Bazalt küp taşı standart ölçüleri 4x6x6 cm - 6x8x8 cm - 8x10x10 cm dir. Şirketimiz bazalt küp taşı satışının yanı sıra bazalt küp taşı projelerinizde anahtar teslimi olarakta hizmet vermektedir.

BAZALT BORDÜR TAŞI

Bazat Bordür Taşı, Bazalt bordür taşları yol ve kaldırım kenarının yanı sıra bahçe içi alanlarda ağaç kenarı ve yürüme yolları kenarında kullanılmaktadır. Bazalt Bordür taşı ölçüleri bahçe bordür taşı ve yol bordür taşı olarak iki ayrı ölçüde kullanılır. Standart bahçe bordür taşı ölçüleri 10x10x50 cm - 10x15x50 cm - 10x20x50 cm - 10x25x50 cm yol bordür taşı ölçüleri ise 15x20x50 cm - 15x25x50 cm - 15x30x50 cm dir.

BAZALT PLAK TAŞI

Bazalt plak taşı, Bazalt plak belediye kaldırımı gibi vb daha bir çok alanda bol miktarda tercih edilip kullanılan yapı elemanıdır. Bazalt Plak Taşları kaldırımlarda daha çok gri renk tonu ile kullanılmaktadır. Standart Bazalt plak taşı ölçüleri 2x30x30x cm - 2x30xsb cm - 3x30x30 cm - 3x30xsb cm - 3x40x40 cm 4x40x40 cm 4x30x60 cm - 4x40x80 cm gibi standart ölçülerde üretilmektedir. Şirketimiz sizlerin Bazalt plak taşı projelerinde gerek Bazalt plak taşı satışı gerekse anahtar teslimi uygulamalı Bazat Plak Taşı hizmetide vermektedir.

Bazat plak taşı ; Bazalt plak taşları kaplama ve döşeme taşı kullanılmaktadır.
Bazalt patinato ; Patineli Bazalt plak taşları kaplama ve döşeme taşı kullanılmaktadır.
Bazalt bordür taşı ; Bazalt bordür taşları kaplama ve döşeme taşı kullanılmaktadır.
Bazalt oluk taşı ; Bazalt oluk taşları yagmur suları taşımalarında kullanılmaktadır.
Bazalt duvar taşı ; Bazalt taşları duvar taşı yapımındada kullanılmaktadır.
Bazalt Plak ; Bazalt plaka taşları yapılarımızda bol miktarda kullanılmaktadır.
Bazalt küp taşı ; Bazalt küp taşı yapılarımızın dış mekan uygulamarında daha sık kullanılmaktadır.
Bazalt duvar Taşı ; Bazalt duvar taşları duvar taşı yapımındada kullanılmaktadır.
Bazalt parke ; Bazalt parke taşları duvar taşı yapımındada kullanılmaktadır.

Bazalt Taşı

Bazalt, Bazalt Taşı, Bazalt küp taşı, Bazalt bordür taşı, Bazalt oluk taşı, Bazalt plak taşı, Bazalt plaka taşı, Bazalt adım taşı, Bazalt harpuşta taşı, Bazalt baba taşı Bazalt Merdiven Basamağı Taşı, Bazalt Kırma Küp Taşı, Bazalt Kesme Küp Taşı, Bazalt Duvar kaplama taşı.