FALEZ TAŞI

 

Falez Taşı

Falez taşı satış ve pazarlama hizmeti vermekteyiz. Falez taşı bir çok havuzcu ve akvaryum işi ile ilgili çalışma hizmeti veren firma kurum veya kişiler tarafından yapay havuz yapımı akvaryum içini süsleme gibi vb daha bir çok uygulamada kullanılmaktadır. Falez taşı dokusu gereği yüzey işelemlerinde derin delikli gözeneklerin bulunmasından dolayı kullanıldığı her alanda çevreye uyum sağlayarak yer aldığı alana şıklık estetik ve doğal görünler kazandırmaktadır. Ayrıca peyzaj projelerinde bahçe içi alanlarda süsleme taşı olarak kullanılan Falez Taşı'larının diğer bir ismide makarna taşı olarak kullanılır.

Falez Taşı Modelleri

Falez Taşı Modelleri, Şirketimiz Falez Taşı satışı ile kalmayıp Falez taşı projelerinizde proje odaklı anahtar teslimi uygulamalı fale hizmetide vermektedir. Falez Taşları peyzaj projelerinin vazgeçilmez süsleme taşıdır. Ayrıca Falez taşları Akvaryum gibi vb alanlarda kullanılmaktadır.

Falez Taşı Fiyatı

Falez Taşı Fiyatı, Mimari ve peyzaj projelerinde bol miktarda tercih edilip kullanılan falez taş'larının gerek temini gerekse toptan yada perakende satış hizmeti sunmaktayız. Falez taşı satışımız başta İstanbul olmak üzere Ankara, Antalya, Bursa, İzmir ve Konya gibi vb illerimizin yanında tüm yurt geneline satış hizmeti vermekteyiz.

Falez Taşı Özelilkleri

Falez Taşı Özelilkleri, Havuz park gibi vb daha bir kaç alanda başka hiç bir şekilde alternatifi olmayan falez taşları özellikleri denildiğinde ilk akla gelen falez taşlarının doğal olmasıdır.

Falez Taşı Ölçüleri

Falez Taşı Ölçüleri, Standart Falez Taşı Ölçüleri 1x3 cm 2x4 cm, 6x10 cm 10x20 cm 10x30 cm 20x20 cm 30x30 cm 50x50 cm gibi standart ölçülerdedir...