LİMRA TAŞI

 

Limra Taşı

Limra Taşı Limra Taşı Villa, Yalı ve Köşk gibi vb yaşam alanlarımızın girişine ve bahçesine model ve motifler oluşturmak için en çok tercih edilen doğal yapı taşıdır. Limra taşlarının bir renkleri var bu standart renkler Siyah, Beyaz, füme, Mor, Sarı, Gri ve yeşil gibi vb renklerdedir. Limra Taşı bir çok yapı ve bina giriş yolları ve kapı önlerinde süsleme taşı olarak kullanılmaktadır. Limra Taşları renkleri gereği kullanıldığı her alana uyum sağlar. Limra taşları bina girişleri kullanımının yanı sıra iç mekanda dekarosya taşı , bahçe ve yeşil alanda peyzaj taşı, avm ve iş yerlerinde dekorasyon ve süsleme taşı olarak tercih edilir. Yaşam alanlarınızı Limra ile rengarenk yapmak isterseniz yapmanız gereken, Limra Taşı ve Limra çakıl taşını yapılarınıza taşımak olacaktır.

PODİMA TAŞI ÖLÇÜLERİ

Limra çakıl taşı : 1*3 - 3*5 - 4*6 ve 6*8 gibi standart ebatlarda ölçüleri mevcuttur.

PODİMA ÇAKIL TAŞI RENK TÜKETİMİ

Limra çakıl taşı, Limra çakıl taşı renkleri arasında en çok kullanılan renkleri beyaz, siyah gri ve kahve renkli olan modelleri Limra dere çakıl taşı kullanımında en çok tüketilenler listesinde ilk sırada yer almaktadır.

Limra Çakıl Taşı Fiyatı

Limra Çakıl Taşı Fiyatı, Limra çakılı taşları her bütçeye uygun kalitelerde üretilip herkesin bütçesine göre çeşit seçenekleri vardır.

Limra Taşı Bakımı

Limra Taşı Bakımı, Limra taşları kullanıldığı her alanda şık ve estetik duruşunun yanı sıra konum ve çevresine doğal güzelliklerde katmaktadır. Limra Taşı bakımına gelince Limra Taşları bakım gerektirmeyen taşlardır. Limra Taşı ve Limra Taşı uygulanmış alana özel bakımlar yapmanıza gerek yoktur...

Limra Taşı Yapımı

Limra Taşı Yapımı, Limra taşları daha çok villa yalı ve park gibi vb alanlarda bol miktarda tercih edilip kullanılmaktadır. Doğal taş ile model ve figürler oluşturmak için aranılan özelliktedir. Limra Taşı ile istediğiniz model ve figürü oluşturabilirsiniz. Limra taşları projelerde gerek tek tek gerekse fileler halindede uygulaması yapılır..