ANDEZİT TAŞI

 

Andezit

Andezit Taşı; Andezit Taşı döşeme projesi uygulamasına başlamadan önce sert zeminin etüdleri yaparak zeminin Andezit Taşı uygulaması için uygun olup olmadığını keşfederek müşterilerine rapor hazırlayıp bilgiler ve seçenekler sunmaktadır. Şirketimiz sert zemin keşfi ve raporu için müsterilerinden exra bir bedel talep etmemektedir.

ANDEZİT TAŞI

Andezit Taşı, Şirketimiz geçmiş yıllardan günümüz dünyasına kadar sayısız Andezit taşı projesine imza atarak her geçen gün referans zincirine yeni bir halka daha takmayı başarmıştır. Andezit Taşı projelerinizin başlıca Andezit taş çeşitlerimiz Andezit küp taşı, Andezit bordür taşı, Andezit oluk taşı, Andezit Plak Taşı ve Andezit merdiven basamağının yanı yaşam alanlarımız iç bölümlerinde de mutfak tezgahı hizmetide vermekteyiz.

ANDEZİT KÜP TAŞI

Andezit Küp Taşı Andezit taş modelleri arasında en çok kullanılan üründür. Andezit küp taşı daha çok dış mekan projelerinde yol, kaldırım, otopark ve bahçe içi yollarda bol miktarda kullanılmaktadır. Andezit küp taşı standart ölçüleri 4x6x6 cm - 6x8x8 cm - 8x10x10 cm dir. Şirketimiz Andezit Küp Taşı satışının yanı sıra Andezit küp taşı projelerinizi anahtar teslimi olarakta yapmaktadır.

ANDEZİT BORDÜR TAŞI

Andezit Bordür Taşı, ANDEZİT bordür taşları yol ve kaldırım kenarının yanı sıra bahçe içi alanlarda ağaç kenarı ve yürüme yolları kenarında kullanılmaktadır. ANDEZİT Bordür taşı ölçüleri bahçe bordür taşı ve yol bordür taşı olarak iki ayrı ölçüde kullanılır. Standart bahçe bordür taşı ölçüleri 10x10x50 cm - 10x15x50 cm - 10x20x50 cm - 10x25x50 cm yol bordür taşı ölçüleri ise 15x20x50 cm - 15x25x50 cm - 15x30x50 cm dir.

ANDEZİT PLAK TAŞI

Andezit plak taşı, ANDEZİT plak belediye kaldırımı gibi vb daha bir çok alanda bol miktarda tercih edilip kullanılan yapı elemanıdır. ANDEZİT Plak Taşları kaldırımlarda daha çok gri renk tonu ile kullanılmaktadır. Standart Andezit Plak Taşı Ölçüleri 2x30x30x cm - 2x30xsb cm - 3x30x30 cm - 3x30xsb cm - 3x40x40 cm 4x40x40 cm 4x30x60 cm - 4x40x80 cm gibi standart ölçülerde üretilmektedir. Şirketimiz sizlerin Andezit Plak Taşı projelerinde gerek ANDEZİT plak taşı satışı gerekse anahtar teslimi uygulamalı ANDEZİT plak taşı hizmetide vermektedir.

Andezit Taşı, Andezit plak taşı, Andezit bordür taşı, andezit oluk taşı, andezit küp taşı, andezit harpuşta, Andezit Merdiven Taşı, andezit kaplama taşı ve andezit döşeme taşı gibi vb ebatlarda gri yada gül pembe ( gül kurusu ) renkli ürünleri her zaman stoklarımızda tutmaktayız. Andezit dış ve iç mekan uygulamalarında bol miktarda kullanılır. Andezit plak yollarda kaldırım taşı, zeminde döşeme, yüksek binalarda ise kaplama ve cephe giydirme işinde kullanılır. Andezit Bordür Taşı yapılarımızın kenarlarında kullanılmaktadır. Andezit oluk taşları yağmur sularını belirlediğimiz bölgelere taşımamıza yardımcı olan bir gereçtir.

Ankara Andezit Taşı satışı ve doğal taş projelerinizde anahtar teslim uygulama hizmeti veren Taşyap Maden , sert zemin , dolgu ve hafriyat gibi vb br çok sert zemin peyzaj işlerinizde de sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Andezit taşı ölçüleri Andezit küp taşı 8x10x10 Andezit plak taşı 2x30x60, 3x30xsb Andezit plaka taşı 4x50x50 Andezit bordür taşı 10x15x50 , 15x25x50 Andezit oluk taşı 8x30x50 Andezit blok taşı 100x150cm Andezit parke taşı 10x14.5x20 .

Andezit denildiğinde ilk akla gelen Andezit Küp Taşı, Andezit Plak Taşı, Andezit Bordür Taşı , Andezit Adım Taşı , Andezit Harpuşta Taşı gelmektedir.

Andezit Taşı yer zemin döşeme Küp Taşı kırma ve kesme ebatlı olan sonrasında Bordür Taşı , Oluk Taşı ve Adım Taşı gibi çeşitleri gelir. Andezit taşı günümüz dünyasında doğal taş yer ve duvar kaplama taşı olarak en çok tercih edilen doğal taşdır.

Andezit Küp Taşı Granit ve bazalt küp taş ile oldukça uyumlu oldukları için farklı model ve şekil için Granit Küp Taşı ve bazalt küp taşı ile aynı döşemede kullanılır.

Andezit Fiyatları

Andezit fiyatları m2 ve mtl üzerinden hesaplanır.

Andezit Çeşitleri

Andezit çeşitleri gri ve gül kurusu renk tonu ile iki ayrı çeşitte olur.