BETON YAPI TAŞI

 

Beton Yapı Taşı

Beton Yapı Taşı, Beton Plak Taşı, Beton Bordür Taşı, Beton Oluk Taşı, Beton Küp Taşı, Beton Şev Taşı, Beton Kilit Taşı, Beton Parke Taşı , Beton Çim Taşı , Beton Adım Taşı ve Beton yapı taşları satış ve pazarlama hizmetleri vermekteyiz.

Beton Plak Taşı

Beton Plak Taşı, Beton plak taşı beton yapı ürünleri arasından en çok tercih edilip kullanılan beton yapı ürünüdür. Beton plak taşı bir çok yerde projelerde kullanılmış hali ile karşımıza çıkmaktadır. Beton plak taşları daha çok gri renk tonu ile kullanılmaktadır. Devamında ise kırmızı ve siyah renkli beton plak taşları gelmektedir. Standart beton plak taşı ölçüleri 8x20x20 cm, 8x30x30 cm ve 8x40x40 cm gibi ölçülerdedir.

Beton Bordür Taşı

Beton Bordür Taşı, Beton bordür taşı doğal ve beton elamanları arasında en tercih edilen bordür taşıdır. Beton Bordür Taşları yol kenarları ve bahçe içlerinde kullanılır. Standart beton bordür taşı ölçüleri 10x15x50 cm, 10x20x50 ve 15x30x70 cm ölçülerinde tesislerde üretilip projelerde kullanılmaktadır.

Beton Oluk Taşı

Beton Oluk Taşı, yapılarımızda, yol, kaldırım ve park gibi vb alanlarda yağmur suları ve vb suları istenilen konuma taşımak için tercih edilip kullanılmaktadır. Beton Oluk Taşı Ölçüleri 6x20x30 cm 8x20x30 ve 8x25x30 cm dir.

Beton Küp Taşı

Beton Küp Taşı, Beton küp taşı kare şeklinde projelerde yol ve kaldırım yapımı içinde sert zeminde tercih edilip kullanılmaktadır. Beton Küp Taşı projelerde gri renk tonu ve devamında kırmızı, siyah ve beyaz renkleri ile kullanılmaktadır.

Beton Şev Taşı

Beton Şev Taşı, Beton şev taşı yapılarımızın ve bahçelerimizin kenarına kara yolu kenarına duvar yapı için kullanılan beton yapı elemanıdır. Beton Şev Taşlarının 18 tanesi 1 m2 alanı kaplamaktadır. Standart Renkleri Gri ve Kırmızıdır.

Beton Kilit Parke Taşı

Beton Kilit Parke Taşı, beton ürünleri arasında daha çok yol, meydan, sokak ve caddelerde bol miktarda tercih edilip kullanılmaktadır. Beton kilit parke taşlarının 36 tanesi 1 m2 alanı kaplamaktadır. Standart kilit parke taşı ölçüleri 6 lık ve 8 lik tir.

Beton Taş Nerelerde Kullanılır

Beton Kilit parke, Kilit taşı, beton bordür, şev taşı, şev taşları, yol bordürü, karayol bordürü, asfalt bordürü, limonluk bordür kullanım alanları farklılık gösterip kırmızı ve gri renkleri ile kullanılmaktadırlar.

Kilit taşı gri Kilit taşı kırmızı Kilit taşı beton Kilit taşı satışı, Kilit taşı uygulama Kilit taşı döşeme, Kilit taşı.