DOLOMİT TAŞI

 

Dolomit Taşı

Dolomit Taşı bir çok renk tonuna sahiptir. Dolomit taşının başlıca standart renkleri Beyaz, siyah, füme, gri, mor, yeşil gibi vb bir çok renkleri içinde bulundurur. Dolomit Taşı peyzaj ve süsleme taşı olarak kullanılır. Dere taşları daha çok bahçe havuz içi bitki kenarı, yapılarımızın kenarları ve havuz içi gibi vb bir çok alanda tercih edilir. Dolomit Taşı alış veriş mağazaları gibi vb bir çok alış veriş alanlarındada bol miktarda kullanılmaktadır.

Dolomit Taşı fındık boy 1x3 cm ebatı, Dere taşı ceviz boy 3x5 ebatı, Dolomit Taşı limon boy 4x6 gibi vb ebat ve ölçülerde satışı ve uygulama hizmetlerini vermekteyiz. Bir çok projenin dekor ve süsleme projelerinde en çok tercih edilen Dolamit Taşı hiç bir zaman özelliklerini kaybetmezler. Süsleme taşı olarakta kullanılan taşlar arasında ilk sırada yer almaktadır.

Dolomit Taşı, Dolomit Taşları, Dolomit Taşı Fiyatları, Dolomit Taşı Renkleri, Dolomit Taşı Ölçüleri, Dolomit Taşı Uygulama, Beyaz Dolomit Taşı, Siyah Dolamit Taşı, Tamburlu Dolamit Taşı, Yuvarlak Beyaz Dolamit Taşı ve doğal Dolomit Taşı ile yürüyüş yollarımızı süsleyebilir hatta yolumuza siyah ve beyaz dolamit taşlar ile şekiller verebiliriz.

Dolomit Taşı Fiyatları

Dolomit Taşı Fiyatları, Dolomit Taşı fiyatları 25 kg lık çuvallarda veya 1100 kg lık big beg çuvallarda satışları vardır. Dolomit Taşı Fiyatları 25 kg paket ve 1.000 kg lık çuvallar üzerinden iki ayrı fiyat seçeceği vardır. Ayrıca dolomitler anahtar teslimi döşeme ve uygulama projelerinde ise m2 üzerinden hesaplanmaktadır.

Dolomit Taşı Renkleri

Dolomit Taşı Renkleri, Dolomit taşının standart renkleri beyaz, siyah, bordo, gri, yeşil, sarı, mor ve kırmızı renklerdir. Tamburlu Dolomit Taşı Renkleri arasında en sık tercih edilip kullanılan renk tonu ise beyaz renkli dolomit taşlarıdır.

Dolomit Taşı Ölçüleri

Dolomit Taşı Ölçüleri, Dolomit Taşının Standart Ölçüleri 1x3 cm 3x5 cm 4x6 cm gibi standart ölçülerdedir. Dolomit Taşı son zamanlarda peyzaj ve dekorasyon projeleri arasında en çok tüketilen doğal süsleme taşıdır. Dolomit Taşları arasında en çok tercih edilip kullanılan renk tonu beyaz renkli dolomitlerdir.