GRANİT TAŞI

 

Granit

Granit; Granit döşeme projesi uygulamasına başlamadan önce sert zeminin etüdleri yaparak zeminin Granit uygulaması için uygun olup olmadığını keşfederek müşterilerine rapor hazırlayıp bilgiler ve seçenekler sunmaktadır. Şirketimiz sert zemin keşfi ve raporu için müsterilerinden exra bir bedel talep etmemektedir.

GRANİT TAŞI

Granit, Şirketimiz geçmiş yıllardan günümüz dünyasına kadar sayısız Granit projesine imza atarak her geçen gün referans zincirine yeni bir halka daha takmayı başarmıştır. Granit projelerinizin başlıca Granit taş çeşitlerimiz Granit küp taşı, Granit bordür taşı, Granit oluk taşı, Granit plak taşı ve Granit merdiven basamağının yanı yaşam alanlarımız iç bölümlerinde de mutfak tezgahı hizmetide vermekteyiz.

GRANİT KÜP TAŞI

Granit Küp Taşı Granit taş modelleri arasında en çok kullanılan üründür. Granit küp taşı daha çok dış mekan projelerinde yol, kaldırım, otopark ve bahçe içi yollarda bol miktarda kullanılmaktadır. Granit küp taşı standart ölçüleri 4x6x6 cm - 6x8x8 cm - 8x10x10 cm dir. Şirketimiz Granit küp taşı satışının yanı sıra Granit küp taşı projelerinizi anahtar teslimi olarakta yapmaktadır.

GRANİT BORDÜR TAŞI

Granit Bordür Taşı, GRANİT bordür taşları yol ve kaldırım kenarının yanı sıra bahçe içi alanlarda ağaç kenarı ve yürüme yolları kenarında kullanılmaktadır. GRANİT Bordür taşı ölçüleri bahçe bordür taşı ve yol bordür taşı olarak iki ayrı ölçüde kullanılır. Standart bahçe bordür taşı ölçüleri 10x10x50 cm - 10x15x50 cm - 10x20x50 cm - 10x25x50 cm yol bordür taşı ölçüleri ise 15x20x50 cm - 15x25x50 cm - 15x30x50 cm dir.

GRANİT PLAK TAŞI

Granit plak taşı, GRANİT plak belediye kaldırımı gibi vb daha bir çok alanda bol miktarda tercih edilip kullanılan yapı elemanıdır. GRANİT Plak Taşları kaldırımlarda daha çok gri renk tonu ile kullanılmaktadır. Standart GRANİT plak taşı ölçüleri 2x30x30x cm - 2x30xsb cm - 3x30x30 cm - 3x30xsb cm - 3x40x40 cm 4x40x40 cm 4x30x60 cm - 4x40x80 cm gibi standart ölçülerde üretilmektedir. Şirketimiz sizlerin GRANİT plak taşı projelerinde gerek GRANİT plak taşı satışı gerekse anahtar teslimi uygulamalı GRANİT plak taşı hizmetide vermektedir.

Granit, Granit plak taşı, Granit bordür taşı, Granit oluk taşı, Granit küp taşı, Granit harpuşta, Granit Merdiven Taşı, Granit kaplama taşı ve Granit döşeme taşı gibi vb ebatlarda gri yada gül pembe ( gül kurusu ) renkli ürünleri her zaman stoklarımızda tutmaktayız. Granit dış ve iç mekan uygulamalarında bol miktarda kullanılır. Granit plak yollarda kaldırım taşı, zeminde döşeme, yüksek binalarda ise kaplama ve cephe giydirme işinde kullanılır. Granit Bordür Taşı yapılarımızın kenarlarında kullanılmaktadır. Granit oluk taşları yağmur sularını belirlediğimiz bölgelere taşımamıza yardımcı olan bir gereçtir.

Ankara Granit satışı ve doğal taş projelerinizde anahtar teslim uygulama hizmeti veren Şirketimiz sert zemin, dolgu ve hafriyat gibi vb br çok sert zemin peyzaj işlerinizde de sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Granit ölçüleri Granit küp taşı 8x10x10 Granit plak taşı 2x30x60, 3x30xsb Granit plaka taşı 4x50x50 cm Granit bordür taşı 10x15x50, 15x25x50 Granit oluk taşı 8x30x50 Granit blok taşı 100x150cm Granit parke taşı 10x14.5x20 .Granit denildiğinde ilk akla gelen Granit Küp Taşı, Granit Plak Taşı, Granit Bordür Taşı, Granit Adım Taşı, Granit Harpuşta Taşı gelmektedir.

Granit yer zemin döşeme Küp Taşı kırma ve kesme ebatlı olan sonrasında Bordür Taşı, Oluk Taşı ve Adım Taşı gibi çeşitleri gelir. Granit günümüz dünyasında doğal taş yer ve duvar kaplama taşı olarak en çok tercih edilen doğal taşdır.

Granit Küp Taşı Granit ve bazalt küp taş ile oldukça uyumlu oldukları için farklı model ve şekil için Granit Küp Taşı ve bazalt küp taşı ile aynı döşemede kullanılır.

Granit Fiyatları

Granit fiyatları m2 ve mtl üzerinden hesaplanır.

Granit Çeşitleri

Granit çeşitleri gri ve gül kurusu renk tonu ile iki ayrı çeşitte olur.