PODİMA TAŞI

 

PODİMA TAŞI

Podima Taşı Podima Taşı Villa, Yalı ve Köşk gibi vb yaşam alanlarımızın girişine ve bahçesine model ve motifler oluşturmak için en çok tercih edilen doğal yapı taşıdır. Podima taşlarının bir renkleri var bu standart renkler Siyah, Beyaz, füme, Mor, Sarı, Gri ve yeşil gibi vb renklerdedir. Podima taşı bir çok yapı ve bina giriş yolları ve kapı önlerinde süsleme taşı olarak kullanılmaktadır. Podima Taşları renkleri gereği kullanıldığı her alana uyum sağlar. Podima taşları bina girişleri kullanımının yanı sıra iç mekanda dekarosya taşı , bahçe ve yeşil alanda peyzaj taşı, avm ve iş yerlerinde dekorasyon ve süsleme taşı olarak tercih edilir. Yaşam alanlarınızı Podima ile rengarenk yapmak isterseniz yapmanız gereken, podima taşı ve podima çakıl taşını yapılarınıza taşımak olacaktır.

PODİMA TAŞI RENKLERİ

Podima Çakıl taşı Renkleri : 1x3 cm - 3x5 cm- 4x6 cm ve 6x8 cm gibi standart ebat ve ölçülerde olan podima çakıl taşlarının standart renkleri beyaz, krem, gri, siyah, kırmızı, kahve ve yeşil renklidirler. Podima Taşı Renkleri arasında ise en çok tercih edilip tüketilen renkleri beyaz, siyah ve kırmızı renk tonunda olanlardır. Podima Çakıl Taşları renk solması yapmazlar. Koku yapmazlar. Bulunduğu alana estetik ve doğal görünümler oluşturmaktadır.

PODİMA ÇAKIL TAŞI

Podima Çakıl Taşı, podima çakıl taşı renkleri arasında en çok kullanılan renkleri beyaz, siyah gri ve kahve renkli olanlardır. Podima Dere Çakıl Taşı kullanımında en çok tüketilenler listesinde ilk sırada yer almaktadır. Podima Taşı mimari ve peyzaj projelerin yanı sıra dekorasyon projelerinde de en gözde taşlardan bir tanesidir. Podima Çakıl Taşı yere zemine tek tek dizilerek uygulanmaktadır.

Podima Çakıl Taşı Fiyatları

Podima Çakıl Taşı Fiyatı, podima çakıl taşları her bütçeye uygun kalitelerde üretilip herkesin bütçesine göre çeşit seçenekleri vardır. Podima Taşı mimari ve dekorasyon projelerinin yerine başka alternatifi olmayan süsleme taşıdır.

Podima Taşı Ölçüleri

Podima Çakıl Taşı Ölçüleri, Standart podima çakıl taşı ölçüleri her bütçe ve konuma uyumlu olan podima çakıl taşlarının standart ölçüsü 2.5x4 cm dir. Mimari ve dekorasyon projelerinde kullanılan PODİM ÇAKIL TAŞI'nın standart ölçüeri ise 1.5x2 cm, 2.5x4 cm 2x4x6 cm yassı podima ve son olarak 4x6 cm dir.

Podima Taşı Bakımı

Podima Taşı Bakımı, Podima taşları kullanıldığı her alanda şık ve estetik duruşunun yanı sıra konum ve çevresine doğal güzelliklerde katmaktadır. Podima Taşı bakımına gelince Podima Taşları bakım gerektirmeyen taşlardır. Podima Taşı ve Podima Taşı uygulanmış alana özel bakımlar yapmanıza gerek yoktur...

Podima Taşı Yapımı

Podima Taşı Yapımı, Podima taşları daha çok villa yalı ve park gibi vb alanlarda bol miktarda tercih edilip kullanılmaktadır. Doğal taş ile model ve figürler oluşturmak için aranılan özelliktedir. Podima taşı ile istediğiniz model ve figürü oluşturabilirsiniz. Podima taşları projelerde gerek tek tek gerekse fileler halindede uygulaması yapılır..