PODİMA TAŞI

 

Podima Taşı

Podima Taşı Podima Taşı Villa, Yalı ve Köşk gibi vb yaşam alanlarımızın girişine ve bahçesine model ve motifler oluşturmak için en çok tercih edilen doğal yapı taşıdır. Podima taşlarının bir renkleri var bu standart renkler Siyah, Beyaz, füme, Mor, Sarı, Gri ve yeşil gibi vb renklerdedir. Podima taşı bir çok yapı ve bina giriş yolları ve kapı önlerinde süsleme taşı olarak kullanılmaktadır. Podima Taşları renkleri gereği kullanıldığı her alana uyum sağlar. Podima taşları bina girişleri kullanımının yanı sıra iç mekanda dekarosya taşı , bahçe ve yeşil alanda peyzaj taşı, avm ve iş yerlerinde dekorasyon ve süsleme taşı olarak tercih edilir. Yaşam alanlarınızı Podima ile rengarenk yapmak isterseniz yapmanız gereken, podima taşı ve podima çakıl taşını yapılarınıza taşımak olacaktır.

PODİMA TAŞI ÖLÇÜLERİ

Podima çakıl taşı : 1*3 - 3*5 - 4*6 ve 6*8 gibi standart ebatlarda ölçüleri mevcuttur.

PODİMA ÇAKIL TAŞI RENK TÜKETİMİ

Podima çakıl taşı, podima çakıl taşı renkleri arasında en çok kullanılan renkleri beyaz, siyah gri ve kahve renkli olan modelleri podima dere çakıl taşı kullanımında en çok tüketilenler listesinde ilk sırada yer almaktadır.

Podima Çakıl Taşı Fiyatı

Podima Çakıl Taşı Fiyatı, podima çakılı taşları her bütçeye uygun kalitelerde üretilip herkesin bütçesine göre çeşit seçenekleri vardır.

Podima Taşı Bakımı

Podima Taşı Bakımı, Podima taşları kullanıldığı her alanda şık ve estetik duruşunun yanı sıra konum ve çevresine doğal güzelliklerde katmaktadır. Podima Taşı bakımına gelince Podima Taşları bakım gerektirmeyen taşlardır. Podima Taşı ve Podima Taşı uygulanmış alana özel bakımlar yapmanıza gerek yoktur...

Podima Taşı Yapımı

Podima Taşı Yapımı, Podima taşları daha çok villa yalı ve park gibi vb alanlarda bol miktarda tercih edilip kullanılmaktadır. Doğal taş ile model ve figürler oluşturmak için aranılan özelliktedir. Podima taşı ile istediğiniz model ve figürü oluşturabilirsiniz. Podima taşları projelerde gerek tek tek gerekse fileler halindede uygulaması yapılır..